עמותות / JGive PRO

המומחים לגיוס המונים

מחלקת הייעוץ והליווי האסטרטגי של JGive נותנת לכם מעטפת מקצועית שהופכת את קמפיין הגיוס שלכם לאפקטיבי וחכם יותר.

להצטרפות

הצטרפו לעמותות שמגייסות אצלנו

לקחת את הקמפיין צעד אחד קדימה

צוות האסטרטגים שלנו עוזר לכם לבצע ניתוח מעמיק של מצב העמותה, לבנות אסטרטגיית קמפיין בהתאמה אישית, להציב את היעד שהכי מתאים לכם ולבנות קהילת תומכים חזקה שתסייע לכם גם בטווח הארוך. כל זה תוך ליווי צמוד של יועץ מהמחלקה שנמצא איתכם החל מתחילת הפרויקט ועד לסופו.

ייעוץ אסטרטגי לקמפיין:

איך זה עובד?

01

בונים תשתית לקמפיין

היכרות ראשונית, ניתוח מעגלי העמותה, בניית אסטרטגיה ותוכנית עבודה בהתאמה אישית לכל ערוץ הפצה, רתימת שגרירים, הגדרת יעדים ומטרות ותכנון תקציבים. בניית נרטיב אסטרטגי ודיוק המסרים.

02

הקמפיין באוויר

ליווי אסטרטגי וטכני מסביב לשעון במהלך הקמפיין, הגעה לימי שיא ואופטימיזציה בזמן אמת לכל ערוצי ההפצה שבוחרים להפעיל בקמפיין.

03

מסכמים ומסיקים מסקנות

פילוח והעמקה בנתוני הגיוס והצגה שלהם על ידי נציג מטעם JGive PRO וקבלת כלים לחיזוק הקשר העתידי עם קהילת התורמים.

למה JGive PRO?

345
קמפיינים נוהלו
300 מיליון
שקלים גויסו
70 אלף
שגרירים

הצטרפו לארגונים שתורמים חכם

צוות ה- PRO’s

צוף פורר

יועצת ומלווה אסטרטגית

גוני פורמן

מנהלת מכירות

יואב וול

מנהל המחלקה

רוני גודורוב

מנהלת תמיכה ואופרציה

עטר כהנא שמאע

יועץ ומלווה אסטרטגי

עמותות שעשו את זה ממליצות

ניסיון וידע מקצועי ואיכותי
  • ”ניכר שליואב יש ניסיון וידע רב בתחום. הוא איש ערכי, איכותי ומקצועי ויש לו כישורי תקשורת בינאישית טובים מאוד. אנו מודים לו מאוד על זמינותו בכל עת ועל סבלנותו ומודים לשאר חברי הצוות בחברת JGive על התמיכה ועל תגובותיכם המהירות.”
רוזלינד אלבוים,
ידידי המרכז האקדמי לב
לא יכולנו למצוא בית מתאים יותר

הזדמנות פז להודות ל-JGive על הליווי המסור, המקצועי, הזמין, לאורך כל הקמפיין. לא יכולנו למצוא בית מתאים ומקצועי יותר עבורנו לקמפיין. אין עליכם.

רנית בודאי-היימן,
מנכ”לית מיתרים
הגענו להישג מעולה

השנה הייתה השנה השנייה שבה קיימנו קמפיין גיוס המונים בליווי של JGive. למרות חששותינו, קמפיין זה היה לא פחות מוצלח מבשנה הראשונה, והגיע להישג מעולה (ואפילו מפתיע...) מבחינתנו.

צוות JGive הנפלא ליווה אותנו לכל אורך הדרך במסירות, באחריות ובמקצועיות. הצוות היה קשוב לצרכים שלנו, נענה מהר לפניות ולצרכים שעלו במהלך הקמפיין, עודד ונתן תחושה שהם 100% איתנו בכל התהליך, כמעט חלק מאיתנו. אין ספק שנשמח לעבוד איתם שוב!

נעמה גור-פלג
מנהלת שותפויות וקשרי חוץ, הרי ירושלים
ליווי בכל צעד, מסביב לשעון

"לקראת קיץ 2023 השתמשנו בשירותים של JGive PRO עבור קמפיין גיוס כספים למחנה הקיץ של שלוה. החל מהיום הראשון, החבר'ה של JGive ליוו אותנו בכל צעד ושאלה החל מבחירת תאריך לתחילת הקמפיין ועד לאיתור שגרירים ותמרוץ שלהם לאורך הדרך. בשבוע הקמפיין הליווי היה סביב השעון עד לשעות הקטנות של הלילה, ותמיד במקצועיות, בשירותיות ובחיוך מעבר למסך. תודה."

נועה חכימיאן,  
מנהלת גיוס משאבים, שלוה
כלים מצוינים לשפע

תודה מיוחדת לצוף שליוותה אותנו דרך ארוכה, עם הרבה גיבוי ותמיכה והכוונה מקצועית שבסופו של דבר היו כלים מצוינים לשפע והברכה שהגיעה בכמויות גדולות.

אני חושב שנזקפת לזכותכם העובדה שהקמפיין השאיר את האנשים עם טעם של סיפוק, ושמחה, ותחושה שהיה חישוב נכון ומדוד של הוצאות, ללא ראוותנות מיותרת.

הרב בצלאל בזק
בית הכנסת "היכל אליהו"
ליווי מקצועי למטרה

”תודה על הליווי השקט, המקצועי, הבטוח, המאתגר והעוזר להביא אותנו למטרה.״

אבנר בלקנאי,
מנכ”ל אתגרים

הגענו להישג מעולה

השנה היתה השנה השנייה בה קיימנו קמפיין גיוס המונים בליווי של JGIVE. למרות חששותינו, קמפיין זה היה לא פחות מוצלח מבשנה הראשונה, והגיע להישג מעולה (ואפילו מפתיע..) מבחינתנו.

צוות JGIVE הנפלא ליווה אותנו לכל אורך הדרך במסירות, אחריות ומקצועיות. הצוות היה קשוב לצרכים שלנו, נענה מהר לפניות ולצרכים שעלו במהלך הקמפיין, עודד ונתן תחושה שהם 100% איתנו בכל התהליך, כמעט חלק מאיתנו. אין ספק שנשמח לעבוד איתם שוב!

נעמה גור - פלג
מנהלת שותפויות וקשרי חוץ, הרי ירושלים

נסיון וידע מקצועי ואיכותי

”ניכר שליואב יש ניסיון וידע רב בתחום. הוא איש ערכי, איכותי ומקצועי ויש לו כישורי תקשורת בינאישית טובים מאוד. אנו מודים לו מאוד על זמינותו בכל עת ועל סבלנותו ומודים לשאר חברי הצוות בחברת JGive על התמיכה ועל תגובותיכם המהירות.”


רוזלינד אלבוים,
ידידי המרכז האקדמי לב

כלים מצוינים לשפע

תודה מיוחדת לצוף שליוותה אותנו דרך ארוכה, עם הרבה גיבוי ותמיכה והכוונה מקצועית שבסופו של דבר היו כלים מצוינים לשפע והברכה שהגיעה בכמויות גדולות.

אני חושב שנזקפת לזכותכם העובדה שהקמפיין השאיר את האנשים עם טעם של סיפוק, ושמחה, ותחושה שהיה חישוב נכון ומדוד של הוצאות, ללא ראוותנות מיותרת.


הרב בצלאל בזק
בית הכנסת "היכל אליהו"

לא יכולנו למצוא בית יותר מתאים

הזדמנות פז להודות ל JGive על הליווי המסור, המקצועי, הזמין, לאורך כל הקמפיין. לא יכולנו למצוא בית יותר מתאים ומקצועי עבורנו לקמפיין. אין עליכם.

רנית בודאי-היימן,
מנכ”לית מיתרים

ליווי בכל צעד, מסביב לשעון

"לקראת קיץ 2023 השתמשנו בשירותים של JGive PRO עבור קמפיין גיוס כספים למחנה הקיץ של שלוה. החל מהיום הראשון, החבר'ה של JGive ליוו אותנו בכל צעד ושאלה החל מבחירת תאריך לתחילת הקמפיין ועד לאיתור שגרירים ותמרוץ שלהם לאורך הדרך. בשבוע הקמפיין הליווי היה סביב השעון עד לשעות הקטנות של הלילה, ותמיד במקצועיות, שירותיות ובחיוך מעבר למסך. תודה."

נועה חכימיאן,  
מנהלת גיוס משאבים, שלווה

ספריית הווידאו של JGive PRO

לאורך השנה מקיימת מחלקת הפרו ובינרים מקצועיים בתחום מימון ההמונים וגיוס המשאבים שאליהם נרשמות עשרות עמותות בכל פעם. במסגרת מסלול הליווי יסייעו לכם היועצים שלנו להפוך את הידע והניסיון לתוכנית עבודה מותאמת אישית אליכם כל הדרך יד ביד עד לקמפיין מוצלח.

הקמפיינים המובילים שלנו

קמפיינים שריגשו אותנו במיוחד

שאלות ותשובות

מה זה קמפיין שגרירים?

בהנחה שאין לי שגרירים, האם אני עדיין יכול לעשות קמפיין מוצלח?

האם אפשר להצליח לגייס תרומות בדיגיטל?

מהם המפתחות החשובים ביותר להצלחה בקמפיין מימון המונים?

האם אפשר לקיים קמפיין כל שנה? כל כמה חודשים? מה המרווח המומלץ בין קמפיינים?

כמה זמן צריך להימשך קמפיין מימון המונים?

האם נכון לעשות קמפיין "הכול או כלום"?

האם מומלץ לקיים קמפיין תשורות?

כמה נכון להוציא על תקציב לקמפיין מימון המונים?

מהו קמפיין גיוס בליווי מלא ב-JGive?

להצטרפות השאירו פרטים:

לתשומת לבכם, ההרשמה לעמותות ישראליות בעלות אישור קבלת החזר מס (סעיף 46) בתוקף בלבד.

הפרטים שלך:

פרטי העמותה:

קיבלנו את ההודעה שלכם ונחזור אליכם במהרה. תודה!
Oops! Something went wrong.