תורמים / Jgive Gold

כמו חשבון בנק,
רק לתרומות.

מנהלים את הנתינה שלכם במקום אחד, אונליין.

קרן תרומות פרטית:

איך זה עובד?

01

מפקידים

לקרן שלכם סכומים המיועדים לתרומה - בצורה חד פעמית או בהוראת קבע.

02

מקבלים

באופן מיידי קבלה שמקנה לכם זיכוי מס של עד כ- 35% מסך ההפקדה.

03

תורמים

מתי שרוצים לכל עמותה בישראל בעלת אישור ניהול תקין וסעיף 46.

היתרונות שלנו

היתרונות של קרן תרומות פרטית:

מפקידים כשיכולים,
תורמים כשרוצים.

הכסף שמעבירים לקרן כבר מוכר כתרומה, עוד לפני חלוקת הכספים בפועל. בדרך הזו אפשר ליהנות ממקסימום הטבות מס ומשפע של זמן לבחור את יעדי הנתינה שלכם.

הפקדה אוטומטית -
שעובדת בשבילכם

הופכים את הנתינה לשגרה: בדיוק כמו הפקדה חודשית לחיסכון, מפקידים מדי חודש לקרן בעזרת הוראת קבע ומבטיחים לשמור כסף בצד למען מטרות טובות.

האימפקט שלכם:
צומח!

ניתן להשקיע את כספי הקרן* במגוון מסלולים ייחודיים שנבנו במיוחד עבור תורמי JGive. כל ההשקעות מנוהלות על ידי בית ההשקעות 'מיטב' ומפוקחות על ידי ועדת ההשקעות של JGive.

JGive במספרים

מצטרפים למאות אלפי התורמים והתורמות שבחרו להעביר את הפעילות החברתית שלהם ל- JGive.

1,000,000+
תרומות
500,000,000+
ש״ח בתרומות
300,000+
תורמים
1,300+
עמותות

שאלות ותשובות

מהי קרן תרומות פרטית?

קרן תרומות פרטית היא כלי פיננסי-פילנתרופי חדשני, המעניק לתורמים את האפשרות לתרום יותר, לאורך זמן וליהנות מהטבות המס המקסימליות

מה היתרון המיסויי בקרן תרומות פרטית

קרן תרומות מאפשרת להפריד בין שלב ההפקדה לבין שלב התרומה בפועל. ההפרדה הזאת מאפשרת בעצם לייעד כספים שתרצו לתרום בעתיד, לקבל בצורה מיידית קבלה מוכרת למס המעניקה זיכוי בגובה 35% ולתרום לאורך זמן לכל עמותה רשומה בישראל.

איך זה אפשרי?

הקרן שלכם מנוהלת על ידי JGive, שהיא בעצמה עמותה (קרן עשור, ע"ר). לכן, כל הפקדה לקרן שלכם נחשבת כבר כהעברת תרומה לעמותה והיא מאפשרת לנו להפיק קבלה עבור ההפקדה – עוד לפני התרומה בפועל. לאחר מכן, ביצוע התרומות מתנהל על גבי הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו – מכל מקום ובכל זמן.

כמה זה עולה?

השימוש בקרן עד לתקרת הפקדות של 50 אלף ש"ח בשנה הוא ללא עלות.

האם יש סך הפקדה מינימלית לפתיחת קרן?

לא. כחלק מהמשימה שלנו לעיצוב תרבות הנתינה בישראל, אנחנו מנגישים את השירות לכל מי שרוצה לעשות טוב.

איך מפקידים כספים לחשבון?

בלחיצה על "ביצוע הפקדה" באזור האישי. תוכלו להעביר כספים בהעברה בנקאית או באשראי. לאחר ההפקדה תוכלו לתרום את הכספים בחשבון לאורך זמן ולמטרות שונות.

איך מזדכים על המס?

לאחר אישור ההפקדה לחשבון, תופיע באזור האישי קבלה מוכרת למס על כל הסכום, אותה ניתן להוריד ולהגיש למס הכנסה בצורה עצמאית או באמצעות רואה חשבון.

כמה זמן הכספים יכולים להישאר בחשבון
עד לביצוע התרומה בפועל?

ביתרה של עד 5,000 ש"ח – יוכלו הכספים להישאר בחשבון עד לתום שנתיים קלנדריות ולאחר מכן תצטרכו לתרום אותם לכל עמותה שתבחרו (ניתן להפקיד כספים נוספים כדי להאריך את יתרת הזמן לביצוע התרומה). בחשבונות של 5-35 אלף ש"ח, יש לתרום 35% מסך היתרה בקרן בתום שנתיים קלנדריות.

איך עוקבים אחרי התנועות בחשבון?

באזור האישי מופיעות כל התנועות – הפקדות, תרומות וקבלות זמינות להורדה. לצד כל פעולה ניתן לראות פירוט הכולל תאריך, סכום, סטטוס ועוד.

האם אפשר לתרום בצורה אנונימית?

בהחלט. בגלל שקרן התרומות מנוהלת על ידינו, העמותה תמיד תראה את התרומה כהעברה מ- JGive, אלא אם תסמנו בתהליך התרומה להוסיף את שמכם.

לאלו ארגונים אפשר לתרום באמצעות קרן התרומות הפרטית שלי?

לכל עמותה רשומה בישראל – ישירות דרך הפלטפורמה וללא התערבות צד שלישי. פשוט מתחברים לאזור האישי, לוחצים על "תרומה" ובוחרים יעד וסכום. כל העמותות בפלטפורמה הן בעלות אישור ניהול תקין מרשם העמותות ובעלות סעיף 46א המאפשר להן לזכות במס על התרומות שלכם.

אני משלם מיסים בארה״ב ובבריטניה.
האם יש לזה השפעה?

יש לנו שותפויות עם ארגונים ללא מטרות רווח במדינות הנ"ל. תורמים יכולים לתרום לארגונים ישראלים במטבע זר ולקבל קבלה מוכרת למס במטבע בו בוצעה ההפקדה. אם תרצו לתרום בדולר אמריקאי, למשל, תוכל לעשות זאת דרך JGive- Friends of Asor, USA Inc, ארגון צדקה ציבורי מוכר פטור ממס כמתואר בסעיף 501(c)(3), ולקבל קבלה מוכרת לרשויות המס האמריקאית.

יש לי כבר קרן פרטית בחו״ל. למה לי לפתוח עוד אחת?

פתיחת קרן תרומות פרטית ב- JGive מאפשרת לך לתרום לעמותות ישראליות במהירות וביעילות ולחסוך את הבירוקרטיה הכרוכה בהעברות בינלאומיות. כך תוכלו לתרום לכל המטרות הישראליות הקרובות לליבכם, בצורה פשוטה, יעילה ומהירה יותר – תוך חיסכון משמעותי בעלויות.

להצטרפות השאירו פרטים כאן:

תודה! נחזור אליכם במהרה.
Oops! Something went wrong.
להצטרפות