3 דרכים להשתמש בפיצ'ר שדות בהתאמה אישית

בין אם אתם מלכ"ר קטן בתחילת הדרך, או ארגון מבוסס שרוצה לשפר את מאמצי גיוס התרומות - את הפיצ'ר הזה אתם חייבים להכיר. מהם היתרונות של שדות בהתאמה אישית ואיך בנייה מדויקת שלהם הללו עשויה לספק מידע שכל עמותה צריכה לדעת?

בתקופה שבה כולנו עושים את הקניות שלנו אונליין, אנחנו כבר לא שמים לב כמה התרגלנו למלא מספר רב של שדות בזמן תהליך הרכישה: מה המידה? והצבע? האם נרצה משלוח עד הבית, או לנקודת איסוף? אז מצטערים מראש, כי מעכשיו הולך להיות לכם קשה שלא לראות איך שדות בהתאמה אישית נמצאים בכל מקום. 

מהם שדות בהתאמה אישית?

עד לרגע זה, בתהליך התרומה יכולתם לאסוף מידע הקשור לתרומה עצמה: פרטי התורם, פרטי התשלום, סכום התרומה וסוג התרומה (הוראת קבע או תרומה חד-פעמית). שדות בהתאמה אישית מאפשרות לכם לשלב שאלות נוספות בעמוד התשלום (או Checkout), כדי לאסוף מידע ספציפי שלא נאסף בשדות הסטנדרטיים. בצורה הזו, הם מאפשרים לייצר התאמת תוכן טובה ביותר בין מאפייני הקהל לבין סוג הרכישה, או התרומה שהם רוצים לבצע.

3 דוגמאות לשימוש חכם בשדות בהתאמה אישית

#1 תרומה לפרויקט ספציפי

שימוש נפוץ יחסית עשוי להיות במקרים בהם נרצה להעניק לתורם רמה גבוהה יותר של מעורבות. למשל, אם התורם מעוניין לתמוך בפרויקט ספציפי בתוך הארגון שלכם, תוכלו לשאול אותו לאיזה פרויקט הוא מעוניין לתרום. כך תספקו לכל תורם ותורמת את תחושת הביטחון שהכסף שלהם הולך בדיוק לאן שהם רוצים. 

#2 איך שמעת עלינו?

שדות בהתאמה אישית יכולים לעזור לכם לאסוף נתונים חשובים שיכולים להקל ​​על מאמצי גיוס כספים בעתיד. כך למשל, אם עליתם בקמפיין דיגיטלי ורציתם לדעת אם התורמים נחשפו אליו, תוכלו לשאול במעמד התשלום כיצד הם שמעו על פעילות העמותה. מידע כזה יעזור לכם לשפר את מאמצי השיווק ויתן לכם מידע בעל ערך על אסטרטגיות הפרסום היעילות ביותר לקהל היעד שלכם.

#3 מדיום או לארג'?

שדות בהתאמה אישית יכולים לעזור לכם גם בהענקת ערך מוסף לתורמים שלכם. יוצאים למרתון גיוס ומציידים את התורמים שלכם בחולצות? עם שדה בהתאמה אישית תוכלו לשאול אותם מה מידת החולצה המבוקשת. רוצים להעניק לתורמים שלכם תעודת הוקרה, שי לחג או לוח שנה? תוכלו לבקש מהם להזין כתובת בעמוד התשלום. כל הנתונים יופיעו באקסל הזמין להורדה מהאזור האישי שלכם.

דאטה זה כוח (אבל לא רק).

חברות עסקיות אוספות מידע על משתמשים בצורה קבועה. שדות בהתאמה אישית מאפשרים לכם לעשות בדיוק אותו דבר, בגרסת המגזר החברתי - איסוף נתונים על התורמים שלכם, שיכולים לעזור לכם בתהליכי גיוס ובשיפור מערכת היחסים עם התורמים. 

תוכלו לקחת את הנתונים שאספתם מתוך השאלות (והתשובות) שבחרתם לשאול ולנתח אותם כדי לקבל תובנות מעמיקות יותר לגבי התנהגות התורמים וההעדפות שלהם, מה שיכול להגביר מאמצי גיוס כספים עתידיים ולעזור להם להגיע ליעדים שלכם בצורה יעילה יותר.

לסיכום

שדות בהתאמה אישית עוזרים גם לתורמים שלכם וגם לכם: תוכלו להציע לתורמים חווית משתמש סופר נגישה ונעימה, מותאמת לתרומה שלהם באופן אישי, כזו שתתן להם ביטחון שהכסף שלהם הולך בדיוק לאן שהם התכוונו. במקביל, תוכלו לקבל מידע אמין ושימושי יותר מקהל התורמים והתורמות שלכם ולגייס כספים בצורה יעילה יותר.

יש גם מדריך

רוצים להבין איך להוסיף שאלות בהתאמה אישית לקמפיין שלכם? לחצו כאן למעבר למדריך המלא.

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

Adm

מאמר מערכת

The JGive Team