4 דרכים לתרום (קצת אחרת) בשנה החדשה

קופת צדקה דיגיטלית לילדים, שימוש באוטומציה כדי להכניס תרומה לשגרה ואיתור עמותה לפי קטגוריה - השיטות האלו יהפכו את התרומה שלכם לחכמה ומשמעותית יותר.

ישראלים אוהבים לתרום ובמיוחד במהלך החגים. כדי להוציא את המקסימום מהתקופה הזאת, אספנו עבורכם כמה דרכים מעניינות ושונות לשדרג את התרומה שלכם ולהפוך אותה לאישית יותר, משפחתית יותר ובעיקר - משמעותית יותר.

#1 לחבר את הילדים לנתינה המשפחתית

לא צריך להיות מדריך הורים מנוסה כדי להבין שילדים עושים בעיקר את מה שהם רואים בבית. אז איך גורמים לילדים שלנו להיות מודעים ומעורבים יותר בנתינה המשפחתית? אחת השיטות היא לפתוח קרן תרומה פרטית, שהיא כמו קופת צדקה דיגיטלית, המיועדת רק לתרומות של הילדים שלכם. 

את הקרן תוכלו לפתוח יחד, להפקיד אליה דמי כיס מעת לעת וכשיגיע הרגע לתרום, הילדים יוכלו להחליט כמה ולמי הם רוצים לתרום את הכסף שהצטבר. זה יכול להיות ביום הולדת, חלוקת תעודות, טקס סוף שנה או בת מצווה - ההחלטה בידיים שלכם ושל הילדים.

הקרן מאפשרת לילדים לעסוק באופן פעיל במטרות שאכפת להם מהן, לחקור, לבחור ולתמוך בארגונים, ועוזרת להם לפתח קשר עמוק יותר לעולם הנתינה. 

#2 להפוך את התרומה לאוטומטית


כולנו רוצים לתרום יותר, העניין הוא שרוב הפעמים אנחנו או לא מוצאים זמן או לא יודעים למי. כדי להתגבר על האתגרים האלה ולוודא שבכל חודש אתם מקדישים סכום קבוע לתרומה, פיתחנו פתרון חכם ואוטומטי שנקרא "הפקדה אוטומטית לקרן תרומות". 

כמו בהפקדה לחיסכון - בהפקדה אוטומטית אתם מחליטים מראש על הסכום שאתם רוצים לייעד לתרומה מדי חודש (אחוז מסוים מהשכר, או חלק מיעד תרומה שנתי שהצבתם לעצמכם) וההפקדה מתבצעת בכל חודש לקרן התרומה שלכם, בצורה אוטומטית. 

בצורה הזו, תוכלו לצבור סכום משמעותי לאורך השנה ולתרום אותו מתי שתרצו ולכל עמותה דרך האתר. 

#3 להכניס אנשים נוספים למעגל הנתינה

דרך אחרת לתרום יכולה להיות באמצעות חיבור האנשים הקרובים לכם לעולם הנתינה. כדי לעשות את זה, תוכלו להיעזר ב- Give Card שלנו: שובר מתנה טעון בסכום לתרומה, אותו תוכלו לשלוח לחברים, הורים ובעצם לכל מי שתבחרו. השובר הוא בעצם שער לעולם הנתינה, לאנשים שלא כ"כ מכירים את האפשרות לתרום אונליין והוא עושה טוב פעמיים: גם למקבל המתנה וגם למקבל התרומה. לפרטים נוספים ורכישה תוכלו ללחוץ כאן.

#4 לבחור מטרה ספציפית

אם כל זה נראה לכם טו מאצ' - אל תשכחו את האפשרות הפשוטה והמתבקשת: לתרום בצורה נקודתית למטרה שחשובה לכם. תרומה למען מטרה שקרובה ללב שלכם היא דרך מצוינת לפתוח את השנה ויכולה להיות לה השפעה מיידית ועמוקה על כל אחד מהפרויקטים והעמותות שיש לנו באתר. בדף החיפוש שלנו תוכלו לסנן עמותות לפי תחומי פעילות ומאפיינים נוספים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהכסף שלכם הגיע למטרה שבאמת עשתה לכם משהו בלב.

שנה טובה!

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

Edt

The JGive Team

The JGive Team