נעים להכיר, GiveCard: מתנה מקורית שעושה טוב פעמיים

מתלבטים לגבי מתנה לחג הקרוב? חסכו לעצמכם את זמן ההתלבטות והכירו את ה- GiveCard שלנו. המתנה המושלמת לכל סיטואציה, בכל גיל ולכל אירוע (כמעט).

כיוון שגיפטקארדים הם המתנה הכי חמה של השנים האחרונות, החלטנו לאמץ את הרעיון גם לעולם הפילנתרופיה והשקנו את הGiveCard (גיבקארד) - שובר תרומה בסכום קבוע מראש לשימוש באתר JGive. עם מימוש השובר, הסכום הטעון בו מתווסף לארנק הדיגיטלי של מקבל המתנה באתר והוא יכול  לתרום את הכסף בכל שלב לאחת ממאות העמותות הקיימות באתר. 

תוהים האם זו המתנה שאתם מחפשים? הנה 3 אופציות לאירועים בהם גיב קארד יכול לשמש כמתנה המושלמת:

#1 מתנה לחג לעובדים

עובדים רוצים לעבוד במקום עבודה שנותן להם משמעות וערך מוסף. וזה לא סתם: בסקר שערכנו בשנת 2022 מצאנו שעובדים שחושבים שמקום העבודה שלהם הוא בעל תפיסת אחריות חברתית גבוהה - מרוצים ומסופקים יותר ממקום עבודתם.

 בתור מעסיקים, ה GiveCard נותן לכם הזדמנות להעצים ולטפח את האחריות החברתית והמעורבות של העובדים שלכם באמצעות עידוד לתרומה - לכל מטרה שהם רואים כחשובה ומרגשת. במקום לתת עוד משהו בנאלי, תראו לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם, אבל גם מהקהילה שסביבכם.  

#2 מתנה עם ערך לילדים

אנחנו לא הולכים להסתבך עם הילדים שלכם, אז לא נגיד לכם שזה במקום אופניים או מתנה חומרית אחרת, אבל GiveCard יכול להיות אחלה תוספת לכל מתנה שתכננתם לתת לבת או לבן שלכם.

ה GiveCard מאפשר לילדים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בעולם הפילנתרופיה ומלמד אותם ערכים חשובים כמו אמפתיה, אדיבות ואחריות חברתית. הילדים לומדים את הערך בנתינה למישהו אחר ועל הדרך, מבינים גם את הכוח שיש להם לקידום המטרות החשובות להם. 

#3 תוספת לכל מתנה אישית

בנוסף למתנת בר או בת מצווה, מתנה למורה, לגננת, או לכל אחד שתרצו להוקיר לו תודה בדרך יצירתית - ה GiveCard מתאים בדיוק לכל מי שמחפש להוסיף למתנה שלו משהו מקורי עם ערך מוסף. אתם מוסיפים מתנה מהלב ומשאירים את ההחלטה איך לעשות טוב בעולם בידיים של מקבל המתנה. זו לא עוד מתנה זמנית או חד פעמית, אלא מתנה עם השפעה רחבה שמשאירה למי שמנצל אותה טעם של עוד. 

לסיכום, מקטנים ועד גדולים, מאנשים פרטיים ועד לקבוצות מאורגנות- ה GiveCard שלנו הוא תוספת נחמדה וערכית לכל מתנה שאנחנו בוחרים לתת. אנחנו מזמינים אתכם לאמץ את השמחה שבנתינה ולהעביר אותה הלאה, כדי לעורר שינוי בקהילה שלכם ולעזור לנו במשימה החשובה של הגדלת תרבות הנתינה בישראל.

לרכישת GiveCard

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

Adm

מאמר מערכת

The JGive Team