הפקדה אוטומטית לקרן: הדרך החדשה להכניס תרומה לשגרה

כמו הפקדה לקופת גמל, פנסיה, או לכל חיסכון אחר - הפקדה אוטומטית לקרן מבטיחה שאנחנו מייעדים בכל חודש סכום קבוע עבור מטרה החשובה לנו, במקרה הזה - תרומה.

ברור שאני רוצה לתרום, אבל…

אז חשבתם שאם בחרתם לעשות טוב, החיים יקלו עליכם ויהפכו את הפעולה הזאת לפשוטה, מהירה וקלה. אז חשבתם. מסתבר שתרומה היא תהליך מורכב לא פחות מכל תהליך רכישה אחר. למעשה, משיחות עם תורמים, אנחנו מבינים כי בתהליך התרומה לרוב ניתקל בשני מחסומים עיקריים: כמה לתרום, ולמי.

השאלות האלה לא רק מקשות עלינו, אלא גם ברוב המקרים ייגרמו לנו לוותר על ההחלטה לתרום. אז מה עושים?

הפקדה אוטומטית שעובדת בשבילכם

כדי לפתור את הבעיה הזו, בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה פתרון חכם ואוטומטי בשם "הפקדה חודשית לקרן תרומות". התורם, או התורמת בוחרים מראש את הסכום שהיו רוצים לייעד לתרומה מדי חודש (אחוז מסוים מהשכר, או חלק מיעד שנתי) וההפקדה מתבצעת בכל חודש, בצורה אוטומטית.

הפקדה אוטומטית חוסכת את הצורך לקבל החלטות שיכולות לעכב את הרצון לתרום - כמו סכום התרומה או למי לתרום. כאשר יגיע הזמן הנכון, אפשר לתרום את הסכום שהצטבר בקרן (או רק חלק ממנו) לכל עמותה ישירות מהממשק באתר.   

זה הקטן - גדול יהיה

כמו בכל חיסכון, קל יותר להגיע ליעד בצעדים קטנים מאשר לחסוך את כל הסכום בבת אחת. תורמים רבים עשויים לחשוב שתרומה של 2,000 ש"ח גדולה עליהם, אבל בהסתכלות חודשית מדובר על פחות מ- 200 ש"ח בחודש. פתאום זה נשמע אפשרי, לא? מצד אחד מבטיחים בכל חודש סכום קטן שהולך למטרה טובה ומצד שני, אפשר לצבור סכום גדול שיכול לעשות שינוי משמעותי בפעילות של כל עמותה. 

פתרון מושלם גם כמתנה

הפקדה אוטומטית לקרן, יכולה להפוך גם בקלות למתנה לילדים וקרובי משפחה אחרים, סביב אירועים חשובים - ימי הולדת, בר/בת מצווה או חתונה. ניתן לפתוח חשבון תרומות עבור היקרים לכם, להפקיד מדי חודש סכום קבוע לתרומה - וכשיגיע הזמן, לבחור יחד איתם למי לתרום את כספי התרומות שנצברו בקרן. אפשר לחלק את הכסף בין מספר רב של עמותות ופרויקטים באתר, לבחירתכם.

למי זה מתאים?

הפקדה אוטומטית לקרן מתאימה לכל מי שרוצה:

  • לייעד כספים לתרומה באופן שוטף, גם ללא תלות בהחלטה למי לתרום באותו רגע.
  • להיות בשליטה על כספי התרומות ולדעת בכל רגע מהו הסכום הזמין לתרומה.
  • לתרום "מעשרות" בצורה אוטומטית
  • לחסוך עבור קרובי משפחה ולתרום יחד איתם באירועי שיא.

איך מתחילים?

כמו בהוראת קבע לעמותה, כך גם בקרן: כל שצריך הוא להגדיר פעם אחת כמה תרצו לתרום במהלך השנה ולבחור במשך כמה חודשים תרצו לתרום.

  • מתחברים לחשבון
  • בתפריט ניהול הקרן לוחצים על "הפקדה לקרן"
  • בוחרים "הפקדה בהוראת קבע"
  • מגדירים סכום ומספר חודשים
  • מאשרים
  • זהו! יש לכם הפקדה אוטומטית לקרן🙂

במידה ותראו לנכון, בכל זמן תוכלו לבטל את הוראת הקבע שלכם לקרן דרך האזור האישי.

לסיכום

שימוש בתהליך אוטומטי של הקצאת כספים לתרומה עוזר לשנות את התנהגות ברירת המחדל של כל אחד ואחת מאיתנו והופכת אותנו לאקטיביים יותר ביחס למטרות החברתיות שלנו. הפקדה אוטומטית לקרן היא כנראה הדרך הטובה, הנוחה והבטוחה ביותר שיש היום להבטיח ששום דבר לא עומד ביניכם ובין הרצון שלכם להיות מעורבים יותר. 

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת המסמך המלא

תודה! להורדת המסמך לחצו כאן

להורדת הקובץ
משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

להורדת הסקר המלא

להורדת הסקר לחצו כאן

משהו לא עבד. שננסה למלא את הטופס שוב?

Adm

מאמר מערכת

The JGive Team